Sestry Geislerovy mají talent na rozdávání
Tři sestry, které oplývají talentem i půvabem a nejednomu muži způsobily bezesnou noc, to jsou Lela (49), Ester (40) a Aňa (47) Geislerovy. Každá je jedinečná, ale jedno je spojuje - všechny milují umění.
Ze tří sester Geislerových je nejvýraznější a asi také nejznámější Aňa Geislerová, která se narodila 17. dubna 1976 v Praze jako druhé dítě akademické malířky Věry a japanologa a lékaře Petra Geislerových. Herectví má Aňa v genech, protože babička z otcovy strany, Růžena Lysenková, byla také herečka.
Hereckou kariéru nastartovala v roce 1990 díky režisérovi Ondřeji Trojanovi, který jí dal příležitost v komedii Pějme píseň dohola. O rok později si ji vyhlédl režisér Filip Renč a obsadil ji do filmu Requiem pro panenku. Role čtrnáctileté Mariky, jež se nedopatřením ocitne místo v dětském domově v ústavu pro mentálně postižené, přinesla Aně popularitu, ale také zájem režisérů i filmových kritiků.
Milencům dokázala zavařit
V té době Aňa obrážela každý mejdan a prožívala své nejdivočejší období v životě. Pozornosti veřejnosti neuniklo, že má pro muže slabost a dokázala nejednoho potrápit. Zamilovávala se často a do všech, kteří ji lákali. V tu chvíli se nedívala kolem sebe a neřešila, co tím způsobí. Chtěla žít naplno. Dokonce sama přiznala, že mnohdy nebyla úplně spolehlivou partnerkou a svým milencům dokázala pořádně zavařit.
S otcem měla složitý vztah
Vypadá to, že má Aňa s muži komplikované vztahy. Ale možná vše vychází ze složitého vztahu s jejím vlastním otcem. Petr Geisler našel zálibu v alkoholu a velkou část života mu propadl. Stal se mu také osudným. Zemřel totiž na cirhózu jater ve velmi nízkém věku. Přestože to s ním herečka častokrát neměla snadné, otce velice milovala a dodnes na něj vzpomíná s úctou a pochopením.
Ať už se v jejím soukromí děje cokoliv, Aňa je za každých okolností skvělá herečka, která za své herecké umění získala pět Českých lvů. Aňa Geislerová však není jen herečkou,
ale také módní ikonou a spisovatelkou.V roce 2016 vyhrála cenu Magnesia Litera za svou knihu P.S. a oblíbený se stal také její diář, na kterém spolupracuje se svou o rok
starší sestrou Lelou.
Lela je všestranná výtvarnice
Lenka Geislerová, jíž se přezdívá Lela, se narodila 2. února 1975 a je uznávanou výtvarnicí, ilustrátorkou a kreslířkou komiksů, jde tedy ve šlépějích své maminky. Ale byl jí dán také hudební talent. Lela vystudovala Střední uměleckou školu Václava Hollara. Byla členkou jedné z prvních českých hiphopových skupin WWW a například je i autorkou plakátu pro film Krysař. Podílela se také jako asistentka architekta Jana Kadlece, jenž byl manželem její nejmladší sestry Ester, na filmu O uloupené divožence. O rok později vytvořila kostýmy pro sérii Soukromé pasti, konkrétně pro epizodu Ukradená spermie. Rok 2011 jí přinesl příležitost vytvořit plakát pro film Nevinnost, který vynesl nominaci na nejlepší plakát v rámci Českých lvů 2011.
Ester byla odmalička před kamerou
Nejmladší z klanu Geislerových je Ester, která se narodila poměrně dlouho po svých sestrách, a to 5. března 1984. Dá se říci, že i ona se vydala nejprve ve stopách své maminky a starší sestry. Vystudovala Střední školu Václava Hollara v Praze v oboru propagační grafika a následně Akademii výtvarných umění v Praze obor nová média II. Studovala i v ateliéru intermediální konfrontace Jiřího Davida na UMPRUM. Už v dětství se ale objevila několikrát před kamerou.
Ester si zahrála například ve filmu Král Ubu, následovala řada televizních filmů i pohádek, v roce 2003 pak hrála ve filmu Krysař roli Agnes a zahrála si i ve filmu Hodina tance a lásky, v roce 2004 vstoupila do ještě širšího povědomí díky filmu režiséra Karla Janáka Snowboarďáci, kde ztvárnila nerudnou sestru jednomu z hlavních aktérů. To už ale měla za sebou vítězství v modelingové soutěži Elite Model Look Czech Republic 2002, a tak měla otevřené dveře i ve světě modelingu.