Martin Dejdar zase šlápl vedle
V roce 2020 proběhlo slavnostní otevření DayDee's baru, jehož se stal Martin Dejdar (57) tváří a zaměstnal zde své rodinné příslušníky. Během pandemie si pak několikrát postěžoval, že je velmi obtížné udržet podnik nad vodou. Jak to ale vypadá, herci se pořád nedaří, neboť návštěvníci si na služby v jeho baru stěžují.
Každý, kdo pracuje v gastronomii a pohostinství, se během hrůzné doby covidu pohyboval na tenkém ledě. Své o tom ví i Dejdar, jenž propůjčil svou tvář DayDee's baru na pražské náplavce. Již několikrát se nechal slyšet, že pandemie chod podniku oslabila. "Bar fungoval asi dva a půl měsíce, ale nájem jsem musel platit dál," postěžoval si s tím, že kvůli vládním nařízením musel bar na nějakou dobu zavřít.
Pořád zavřeno
Zatímco jiní podnikatelé dělají v tuto chvíli vše pro to, aby se jejich podniky znovu postavily na nohy, baru Dejdara se stále nedaří. Nejenže na oficiálních a facebookových stránkách podniku je ticho po pěšině a poslední příspěvky zde byly zveřejněny před čtvrtrokem, ale návštěvníci si na internetu na hercův bar ve velkém stěžují. Většině lidí vadí, že otevírací doba, která je zveřejněná na internetu, ve skutečnosti neplatí. Také je prý v Dejdarově baru příliš draho.
"Obsluha víc než slabý průměr. Objednaná domácí limonáda tři decilitry za 85 korun - byla to čistá kohoutková voda s plátkem citronu. Zklamání velké. Už nikdy víc," nechala se slyšet paní Líba. Jistý Adam má prý rovněž jasno v tom, že se do hercova baru nikdy nevrátí: "Pekelný podnik. Dejdar jako vyčpělá star se snaží o kult osobnosti. Nevkusný interiér. Předražené pití i jídlo. Katastrofický management. Jedno z nejhorších míst Prahy."
Průšvih za průšvihem
Vypadá to, že Dejdar by se měl držet svého hereckého řemesla, neboť v jiných oblastech mu pšenka dlouhodobě nekvete. S nepochopením se setkal také jeho nedávný projekt Přání pro tebe, kde skrze webové stránky nabízel fanouškům audiopřání a videopřání od jejich oblíbených umělců. Pod náporem kritiky pak projekt okamžitě ukončil.
Podle informací magazínu SEDMIČKA je však jeho firma Přání pro tebe, s. r. o., stále aktivní a její základní kapitál činí 1 000 korun. Přitom Martin přiznal, že na nepovedeném projektu prodělal sto tisíc korun. Nemluvě o parfému, který údajně osobně vyráběl. Ale i v tomto případě je ticho po pěšině.