Lucie Vondráčková naletěla. Obelstili ji!
Když se řekne Lucie Vondráčková (45), málokomu se vybaví něco jiného než její aktuální role učitelky Soni Čechové v seriálu Ulice. V barrandovském pořadu Sejdeme se na Cibulce, který můžete sledovat každou sobotu ve 20:05, herečka prozradila, že než na tuto roli kývla, Nova ji tak trochu obelstila.
Vondráčková přiznala, že dvakrát nabídku účinkovat v Ulici odmítla, až napotřetí na práci kývla. Rozhodně ale nechtěla hrát takovou potvoru, jaká se z její role vyklubala "Já jsem říkala: 'Nebude to negativní postava, že ne?' A oni: ‚Nééé. To je taková učitelka, co to myslí dobře.' A já: 'Dobře, bude hodná.' Protože jsem věděla, jaké to je, slyšela jsem ty zkazky, když někdo hraje negativní roli, jak potom si to vypije," rozvyprávěla se Vondráčková s tím, že jí naslibovali hodnou roli, kterou jen lidé moc nechápou.
"Tak jsem to vzala, objevila se a hned byla na ránu. A teď lidi mi začali psát: 'Tak to jsme si o vás nemysleli, že jste taková.' Já se to snažila vysvětlovat, že to myslí dobře. A pak po půl roce, když opravdu těch hejtů bylo hodně, říkala jsem si: Chcete mrchu? Tak bude! A od té doby jsem volná. Můžu pálit zpožděnky, všem zatápět a je to dobrý. Je mi to příjemný," přiznala se smíchem.
Za roli je ráda
Nakonec je ale ráda, že příležitost hrát takovou mrchu dostala. "Jako herec je pro vás vždycky lepší, když hrajete roli, která je totálně opačná nebo úplně jiná, než jste vy, protože kdybyste hráli pořád sebe, bude to nuda. Pro vás, pro diváka," pokračovala herečka a zavzpomínala na scénu, kdy měla hrát totálně opilou. Sama v takové situaci nikdy nebyla. Měla zpívat falešně a vůbec nevěděla, jak se to dělá, takže si to musela nazkoušet ve sprše. "Mam tam úplně úžasné možnosti, jak udělat něco, co jsem nikdy nezažila," dodala.




_480x270.jpg)