Zavřít fotogalerii
a zpět na článek
Sedmička.cz
Fotogalerie: Tady je vše v pořádku. Štěpánka Duchková má hezkou barvu s jemným melírem. Délka vlasů tak akorát a ofina mě na ní také moc baví. Zde není co doporučovat. (6/8)
Tady je vše v pořádku. Štěpánka Duchková má hezkou barvu s jemným melírem. Délka vlasů tak akorát a ofina mě na ní také moc baví. Zde není co doporučovat.

Tady je vše v pořádku. Štěpánka Duchková má hezkou barvu s jemným melírem. Délka vlasů tak akorát a ofina mě na ní také moc baví. Zde není co doporučovat.

Autor: - red -
Tmavá barva Heidi Janků rozhodně sedí, jen si myslím, že by jí jemné prosvětlení rozhodně neuškodilo. Délka vlasů a střih jsou také v pořádku. Já osobně bych ještě trochu poladil ofinu. Myslím, že kdyby byla hustší, bylo by to slušivější a lichotivější. Někteří muži to mají jednoduché. Martin Stránský má hezkou přírodní barvu a krátký rozcuch mu prostě sedí. Myslím, že v tom není žádný plán. Ani velké zadání u kadeřnice. Osobně bych klidně ještě více zkrátil vlasy po stranách. Jinak super. Tady jsem trošku v rozpacích. Blond melír je věčný a vděčný. Ale přijde mi, že střih a styling vlasů Zuzaně Bubílkové úplně nesedí. Mně se vždy líbila spíš v delších sestříhaných vlasech. Rošťácké vlnobití bych zkrotil a doporučil hladší styling. Miroslav Donutil je prostě elegán. Vždy dobře upraven. Vždy dobře ostříhán. Nic víc, nic míň. Můžu pouze konstatovat, že tady je vše, jak má být. Jsem spokojen. Vždy veselý a vtipný muž s bílou kšticí. Přírodní barva vlasů pana Jiřího Krampola je skvělá. Střih bych trochu poladil, a to hlavně po stranách. V horní partii bych klidně použil pastu pro dodání struktury a look by určitě působil lépe. Tady je vše v pořádku. Štěpánka Duchková má hezkou barvu s jemným melírem. Délka vlasů tak akorát a ofina mě na ní také moc baví. Zde není co doporučovat. Jsem překvapen. Nebudu lhát. U Marcely Holanové je potřeba změna. Přece jenom roky běží a říkám si, jestli by nebylo načase intenzitu zrzavé barvy, která se mi mimochodem na paní Holanové líbila a líbí, trochu utlumit. Střih zkrátit, ofinu udělat hustší. Tři vlasy do čela už nejsou příliš trendy. Chápu, že se asi Stanislav Hložek cítí dobře v delším plnějším střihu, ale střih působí trochu dámsky. Takže pardon všem, ale já bych ho prostě ostříhal, vytvořil krátký šmrncovní střih a naučil používat styling. Rozhodně by to bylo lepší.