Zavřít fotogalerii
a zpět na článek
Sedmička.cz
Fotogalerie: Olga Lounová chtěla být za elegantní dámu, ale tak úplně to nevyšlo. Šaty výrazně asymetrického střihu, kdy jeden rukáv chybí, jsou ještě v rámci možností v pořádku. Problém tkví v doplňcích. Lodičky měly mít buď výraznější barvu, nebo naopak zcela tělový odstín, toto ladění do barvy se šaty není ono. Sportovní hodinky k večernímu outfitu rozhodně nepatří. Malá kabelka je sice velikostně správně, ale těchto na první pohled křičících značkových kabelek je již tak nějak všude plno. (5/5)
Olga Lounová chtěla být za elegantní dámu, ale tak úplně to nevyšlo. Šaty výrazně asymetrického střihu, kdy jeden rukáv chybí, jsou ještě v rámci možností v pořádku. Problém tkví v doplňcích. Lodičky měly mít buď výraznější barvu, nebo naopak zcela tělový odstín, toto ladění do barvy se šaty není ono. Sportovní hodinky k večernímu outfitu rozhodně nepatří. Malá kabelka je sice velikostně správně, ale těchto na první pohled křičících značkových kabelek je již tak nějak všude plno.

Olga Lounová chtěla být za elegantní dámu, ale tak úplně to nevyšlo. Šaty výrazně asymetrického střihu, kdy jeden rukáv chybí, jsou ještě v rámci možností v pořádku. Problém tkví v doplňcích. Lodičky měly mít buď výraznější barvu, nebo naopak zcela tělový odstín, toto ladění do barvy se šaty není ono. Sportovní hodinky k večernímu outfitu rozhodně nepatří. Malá kabelka je sice velikostně správně, ale těchto na první pohled křičících značkových kabelek je již tak nějak všude plno.

Autor: - red -
Klára Issová je minimalistkou a je to na většině jejích modelů poznat. Oč jednodušší vše barevně je, tím více je možné si vyhrát s výběrem střihu, a to speciálně v pří padě, že máte stejně útlou postavu jako Klára. Midi popelínové šaty s nabíranými rukávy jsou velmi příjemné, byť pro postavu toho mnoho lichotivého nedělají. Doplňky ve formě velkého náhrdelníku a pastelových bot jsou skvělé. Oblečení Mariana Vojtka se mi líbí, je to ukázka elegantního, ale zároveň uvolněného stylu. Základem jsou dobré džíny užšího střihu, které nemají nikde díry ani výrazné šisování. Klasické bílé triko bez zbytečných nápisů a vzorů je také na jedničku. Separátní sako je základním kouskem v šatníku, který by neměl chybět, stejně tak černé společenské polobotky. Takto to, pánové, může vypadat! Dámy, které mají výraznější horní partii těla jako paní Šárka Rezková, by si měly dávat na podobné modely velký pozor. Respektive hlavně opatrně zacházet s různými přehozy, šálami nebo rozevlátými vršky. Bude to mít vždy tendenci opticky rozšiřovat. Černý model skrytý pod šálou není zase až tak špatný, i když třeba u kozaček je poznat, že nejsou úplně nejkvalitnější. Takže příště pozor na doplňky! Přemýšlím, kde v tomto případě začít. Klobouk je pro pana Otakara Brouska ml. poznávací znamení, takže nemůže chybět a vlastně mi k němu už tak nějak sedí. Trochu problém mám s horní částí oblečení, tedy s trikem, které je až zbytečně překombinované, a sakem, jež ale samo o sobě není nejhorší. Druhý problém vidím v botách, které mají to nejlepší za sebou. Celek je pak dost nesourodý. Olga Lounová chtěla být za elegantní dámu, ale tak úplně to nevyšlo. Šaty výrazně asymetrického střihu, kdy jeden rukáv chybí, jsou ještě v rámci možností v pořádku. Problém tkví v doplňcích. Lodičky měly mít buď výraznější barvu, nebo naopak zcela tělový odstín, toto ladění do barvy se šaty není ono. Sportovní hodinky k večernímu outfitu rozhodně nepatří. Malá kabelka je sice velikostně správně, ale těchto na první pohled křičících značkových kabelek je již tak nějak všude plno.