Rekonstrukce u Gottů střechou neskončí!

Zpěvák Karel Gott (77) prozradil více o rekonstrukci své vily na Bertramce. A vypadá to, že opravy jen tak neskončí. Co dalšího kromě střechy bude měnit?
"Té práce tady bude hodně. Musíme třeba zrekonstruovat topení, protože ten dům je docela chladný a hodně protopíme," prohlásil Gott podle informací Blesku v debatě se svým týmem. Z vily se rodina odstěhovala v rychlosti minulý víkend a dělníci se hned pustili do oprav střechy a půdy.
Rekonstrukce by měla trvat až do září, takže je jasné, že půjde o rozsáhlejší opravy. Už dříve se nechal zpěvák slyšet, že by chtěl zprovoznit krb, aby s rodinou v zimě nezmrzl, kdyby náhodou vypnuli plyn. Zatím se s manželkou a dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií přestěhovali na okraj Prahy.
Bydlet by ale brzy mohli také v Doubici na severu Čech, kde Mistr staví roubenku. Poté, co se na klidné místo v srdci přírody začali sjíždět jeho fanoušci, prohlásil Gott, že dům kvůli sousedům prodá. Jenomže ti redaktorům Sedmičky potvrdili, že roubenka patří stále Gottovi. Bude právě ta rodinným útočištěm?