Kráska z Bondovky Skyfall přijede přijede na pražský Ples v Opeře

Nejnovější Bond girl Tonia Sotiropoulou, označována také jako jedna z nejkrásnějších a nejexotičtějších žen planety, přijede do Prahy, aby se stala čestným hostem jubilejního desátého ročníku Plesu v Opeře 2013.
Tahle řecká bohyně si získala pozornost světových médií především svou poslední rolí ve snímku Skyfall, kde se představila po boku agenta 007 Daniela Craiga. Herečka prozradila, že natáčení snímku doprovázely velmi striktní protokoly o mlčenlivosti. Natáčela dokonce bez scénáře, a to do chvíle, než se postavila na scénu.
"Byla jsem jednou z těch, kteří neměli scénář. Během natáčení jsme museli být velmi opatrní, jelikož jsme byli vázáni velmi přísnými smlouvami, které nám zakazovali cokoliv o příběhu prozrazovat," svěřila se. Herečka, která původně pochází z Řecka, momentálně pracuje a žije v Londýně. Znát ji můžete také jako modelku pro kampaně značky L´oreal.
"Jsme velmi rádi, že Tonia přijala naše pozvání a podpoří svou účastí Ples v Opeře. Věřím, že tím potěšíme nejen milovníky bondovek, ale i ženské krásy. Jako čestný host plesu tradičně zahájí ples prvním tancem s tanečníkem Janem Onderem," prozradila Zuzana Vinzens, ředitelka plesu. Bond girl můžete v ulicích Prahy potkat od 1. února, kdy přiletí, až do neděle, kdy její oficiální program končí.
Slavnostním plesovým večerem bude provázet Marek Eben. Hosté plesu se kromě vybraných italských specialit mohou těšit také na bohatý kulturní program, ve kterém se předvede například světová sopranistka Adriana Kohútková a slovenský tenor Peter Berger. V baletním duetu se představí také první sólisté Vídeňské státní opery, primabalerína Nina Poláková a Roman Lazík.
Jak prozrazuje Zuzana Vinzens, hlavním smyslem Plesu v Opeře je především charitativní pomoc. "Letos proběhne dražba zajímavých cen i zážitků. Výtěžek podpoří vysokoškoláky z dětských domovů prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem," prozradila. Dražit se budou například šaty návrháře Lukáše Lindnera, ve kterých Tereza Chlebovská reprezentovala ČR na Miss Universe.