Zavřít fotogalerii
a zpět na článek
Sedmička.cz
Fotogalerie: Jako by to bylo včera, co nám hokejová legenda svými, mnohdy až nadpřirozenými, výkony vychytala zlato na zimních olympijských hrách v Naganu. Až na to, že tehdy třiatřicetiletý Dominik Hašek oslaví 29. ledna šedesátiny! (1/7)
Jako by to bylo včera, co nám hokejová legenda svými, mnohdy až nadpřirozenými, výkony vychytala zlato na zimních olympijských hrách v Naganu. Až na to, že tehdy třiatřicetiletý Dominik Hašek oslaví 29. ledna šedesátiny!

Jako by to bylo včera, co nám hokejová legenda svými, mnohdy až nadpřirozenými, výkony vychytala zlato na zimních olympijských hrách v Naganu. Až na to, že tehdy třiatřicetiletý Dominik Hašek oslaví 29. ledna šedesátiny!

Autor: - red -
Jako by to bylo včera, co nám hokejová legenda svými, mnohdy až nadpřirozenými, výkony vychytala zlato na zimních olympijských hrách v Naganu. Až na to, že tehdy třiatřicetiletý Dominik Hašek oslaví 29. ledna šedesátiny! Hodně štěstí a zdraví budou přátelé a kolegové Jiřímu Lábusovi přát už popětasedmdesáté. A také my se přidáváme a gratulujeme k půlkulatinám. Jelikož herec nemá manželku ani děti, určitě mu přichystají milou oslavu kamarádi z Ypsilonky, kde je jako doma už od roku 1972! Oblíbený porotce taneční soutěže StarDance sice poslední ročník vynechal, přesto zná jeho jméno každý profesionální i amatérský milovník tance. Osmašedesáté narozeniny oslaví Zdeněk Chlopčík 29. ledna. O rok starší bude i vdova po režiséru Jiřím Menzelovi. Olze Menzelové bude 25. ledna sedmačtyřicet let. K narozeninám jí popřejí dcery Eva a Anna, syn Albert a partner Miroslav Bárta, známý archeolog a egyptolog. Pryč jsou také doby, kdy jsme vídávali mladého Pavla Lišku pravidelně v českých komediích. Od 29. ledna už třiapadesátiletý herec raději filmuje své dobrodružné cesty na motorce po boku kolegy Jana Révaie, s nímž objíždí republiku a o svých nebezpečných dobrodružstvích vyprávějí na besedách. Teprve dvaatřicáté narozeniny oslaví 27. ledna herečka Natalia Germani, která ale už stihla zazářit v pohádkách Princezna zakletá v čase 1 a 2, ztvárnila také bývalou talentovanou sportovkyni ve skocích do vody a později úspěšnou pornoherečku Andreu Absolonovou a na svém kontě má i řadu seriálových rolí. Ve stejný den jako Olga Menzelová slaví narozeniny také herečka Jana Krausová. Narodila se ale o čtyřiadvacet let dříve, takže jí přejeme všechno nejlepší k jednasedmdesátým narozeninám.