Tomáš Klus si odskočil od zpívání k psaní!
Zpěvák a také herec Tomáš Klus (28) se právě vrátil z jarní části jeho českého turné a rovnou pro své fanoušky uspořádal autogramiádu, kde představil nedávno vydaný zpěvník, který vznikl pod rukama právě jeho maličkosti. Tenhle všestranný umělec zkrátka umí skoro všechno a se psaním zřejmě ještě nekončí.
V rámci veletrhu Svět knihy představil svůj nedávno vydaný zpěvník Já, písničkář 2. "Jsem v pohodě, klidu, bavím se a doufám, že bavím i lidi na koncertech. Chtěl jsem vždycky něco napsat, a tak tuto dráhu začínám netradičně. Pro ty, kteří si chtějí se mnou zanotovat jsem dal do kupy druhý zpěvníček. A když se mne zeptáte, proč, tak odpovím, kvůli zisku," se smíchem uvedl zpěvák a hned dodal: "Ale především je tu pro ty, kdo mají rádi moje písničky."
Tomáš je, jak známo nejen skvělý zpěvák, ale i výborný herec. Před třemi lety se velice dobře zhostil role zamilovaného prince v pohádce Tajemství staré bambitky. A právě stejnojmenná kniha byla pokřtěna současně s jeho zpěvníkem. "Víte, byla to dobrá zkušenost, ale jsem především zpěvák, takže s filmováním si dám nějaký čas pokoj. Jednak mne čekají letní festivaly, na které se moc těším, samozřejmě rodina a času není příliš. Takže shrnu, letos jen muzika a v zimě dovolená s manželkou a Josefínkou. A kdyby se náááhodou něco filmového vyvrbilo, což nepředpokládám, určitě bych do toho šel. Ale později. Pohádka, detektivka nebo horror? To je jedno, muselo by mne to zaujmout," dodal Tomáš.
Diskuse ke článku




